درباره

به نام خدا

عرض سلام و خسته نباشید مسلم فلاح نیت هستم مدیر وب سایت آموزش ۹۸ نزدیک به ۱۴ سال می باشد که در حوزه کامپیوتر فعالیت می کنم ، سال اولی که وارد دنیای کامپیوتر شدم به صورت آماتور کنجکاو گذشت و ۱۵سال دیگر نیز به صورت کاملا حرفه ای در حوزه وب سپری شد تا به امروز که در خدمتتان هستم. سال دوم فعالیت در بستر کامپیوتر به مدت دو سال با جوملا اقدام به طراحی وب سایت می کردم و سپس در سال سوم فعالیتم در حوزه کامپیوتر تا به امروز که حدود ۱۰ سال می گذرد در بستر طراحی وب سایت با انواع اقسام مدیریت محتوا ها گذشت . تسلط به زبان برنامه نویسی پی اچ پی و طراحی وب سایت با وردپرس تخصص من می باشد.

حدود ۴ سال از راه اندازی این وب سایت تا به امروز گذشته و آکادمی مجازی آموزش ۹۸ در چهار شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۲ یا ۵ فبریه ۲۰۱۴ با هدف ارائه بهترین آموزش های تخصصی وردپرس تاسیس شده. بنا بر این شما در این وب سایت شاهد حرفه ای ترین آموزش های تخصصی وردپرس خواهید بود که به صورت مجازی دانلودی یا پستی فیزیکی در اختیار شما قرار میگیرد.

به شما نوید تولید و ارائه حرفه ای ترین آموزش های تخصصی طراحی وب سایت رو میدم و بهتون میگم میخوام امید خیلی از جوانان نا امید ایرانی باشم که توان شرکت در آموزشگاه های آزاد رو ندارن و نمیتونن از استادان خوب و با تجربه استفاده کنن ، به شما قول میدم  ۱۵ سال تجربه ای رو که به سختی به دست آوردم بدون قلو با نهایت صمیمیت در اختیار شما میزارم و به امید روزی که در سنین ۱۰ یا ۱۲ سال شاهد ادعای مثبت و سازنده نوجوانان ایرانی در بستر (((( برنامه نویسی )))) باشم باتشکر.

ارادتمند : مسلم فلاح نیت

 

آخرین بروزرسانی قسمت در باره ما آکادمی مجازی آموزش ۹۸ مربوط به تاریخ ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ می باشد .

نوید تولید یک دوره تخصصی آموزش حرفه ای وردپرس با عنوان دوره آموزش استاد وردپرس را به شما هموطنان گرامی میدهم .